Kwitnąca Społeczność

Społeczność „e-Bazar”jest miejscem, w którym możesz spotykać się z innymi, żeby się uczyć, współpracować z nimi, i dzielić się tym, co wiesz. Możesz zadawać i odpowiadać na pytania na Forach, dołączyć do lokalnej Grupy Użytkownika, a nawet dołączyć do wspólnoty, zamieszczając post na naszym Blogu. Nieważne, czy dopiero rozkręcasz swój biznes, czy jesteś gotowy przenieść go na wyższy poziom, czy jesteś tu, żeby podzielić się swoją ekspercką wiedzą – witamy Cię w naszej wspólnocie. Wśród nas możesz znaleźć kupców, profesjonalnych rzemieślników, szewców, jubilerów, projektantów, producentów i właścicieli sklepów. Eksperci od przemysłu i pedagodzy również są mile widziani.

Społeczność „e-Bazar” to przestrzeń pełna wsparcia oraz myślących przyszłościowo pasjonatów. Członkowie, ich rodziny i przyjaciele, oraz eksperci od przemysłu regularnie zadają pytania. Uczestnicy są zachęcani do dzielenia się swoimi opiniami i do rozpoczynania nowych wątków tematycznych. Z radością witamy nowych członków zainteresowanych przyłączeniem się do naszej społeczności i jej rozwojem.

Dołącz do pełnej życia internetowej społeczności specjalistów od przemysłu poprzez bezpieczne fora i wyspecjalizowane grupy online. Uzyskasz dostęp do biblioteki zasobów nt. biznesu pełnej pomysłów, dostawców usług, źródeł handlu, i więcej. Nasi członkowie mają dostęp do technicznych nowinek i analiz, jak również do artykułów na najważniejsze tematy. Profesjonaliści dołączają do naszych forów i grup, aby rozwiązywać problemy, brać udział w burzach mózgów, uczyć się i łączyć z innymi właścicielami małych biznesów. Dołącz do grupy, gdzie możesz dzielić się swoimi poglądami na tematy, w których jesteś ekspertem i łączyć się z ludźmi ze swojej grupy docelowej. Jako społeczność, wierzymy w nową erę przedsiębiorczości, w której ludzie pracują na własny rachunek, ale współpracują z innymi. Wierzymy w obfitość możliwości. Wierzymy, że konkurencja może być naszym sprzymierzeńcem. Wierzymy w moc kolektywnej mądrości i zbiorowej wiedzy. Dołącz do nas już dziś i włącz swój głos do rozmowy! Nieważne, czy już jesteś producentem, czy dopiero zaczynasz – jesteśmy tu, aby pomóc.

Zdobądź nowych klientów poprzez naszą platformę sprzedawców i promuj swoją markę. Zwiększ sprzedaż i rozwiń swój biznes. Nasza platforma skupia się na pomocy małym przedsiębiorcom w spełnianiu ich marzeń o samodzielnym produkowaniu dóbr – biżuterii, butów, torebek, mebli, czy robótek ręcznych, itd. Bylibyśmy zachwyceni, gdybyś dołączył/a do nas już dziś. „e-Bazar” Oferuje Twojemu biznesowi większą moc sprzedażową, otwierając go na całą sieć handlu, o której wcześniej nie myślałeś, dając Ci możliwość dotarcia do społeczności lojalnych konsumentów, którzy regularnie robią zakupy na naszej platformie. „e-Bazar” Jest prostą, ale profesjonalną platformą, która dostarcza Ci mnóstwo okazji do sprzedaży, pracy w systemie business to business; daje Ci też dostęp do sporej bazy klientów.

Nie przegap tej wspaniałej szansy na zwiększenie sprzedaży i zapewnienie swojej firmie tego, czego potrzebuje.