Bezpieczeństwo SSL

W trosce o bezpieczeństwo Użytkowników korzystających z naszej oferty dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej zabezpieczyć dane, które są wysyłane między innymi przy rejestrowaniu swojego konta, ale także podczas logowania. Wykorzystujemy do tego celu nowoczesny i bardzo skuteczny algorytm szyfrujący, który jest zabezpieczony kluczem 128bit, aktualnie najczęściej wykorzystywanym zabezpieczeniem internetowym na świecie.

Wykorzystując protokół SSL ze 128-bitowym szyfrowaniem, który jest zawsze aktywny w czasie transmisji danych, uniemożliwiamy przechwycenie danych przez osoby trzecie, a więc jednocześnie ograniczamy do absolutnego minimum możliwość nieuprawionego wykorzystania tych informacji.

Tak profesjonalne szyfrowanie danych jest możliwe dzięki nowoczesnym certyfikatom HomeSSL, będących obecnie najbezpieczniejszą formą zabezpieczania danych. Dane przesyłane na drodze przeglądarka internetowa – serwer strony internetowej są zaszyfrowane, co uniemożliwia odczytanie tak wrażliwych informacji jak loginy, hasła czy prywatne dane. Korzystając z certyfikatów wystawianych wyłącznie przez autoryzowane punkty certyfikacyjne, możemy dać pełną gwarancję na wiarygodność prowadzonego przez nas serwisu.